Методики

Методики дошкільного навчання!

Навчальна програма “Меланчиного садочка” спрямована на розвиток інтелектуальних можливостей, формування світогляду дитини. Протягом тижня для дітей проводяться заняття з письма та математики; валеології та етикету; розвитку мовлення та художньої літератури. Наші фахівці активно проводять заняття з дітьми для відкриття творчого потенціалу: аплікація, ліплення, конструювання; музичні заняття та театралізована діяльність; азбука безпеки та природознавство.

  • Читання за методикою Л.Шелестової;
  • Супровід логопеда (корекція звуковимови, артикуляційні вправи, язичкова гімнастика);
  • Англійська мова тричі на тиждень;
  • Фізичний розвиток: бебі-йога, ранкова руханка, а також фізкультхвилинки під час занять;
  • Розвиток самостійності та творчого потенціалу;
  • Свята та розваги протягом року, що ґрунтуються на національних традиціях;
  • Тематичні екскурсії на природу.
Методики

Наші методики!

Англійська мова!

Англійська дошкільний вік найкращий час, щоб почати вивчення англійської. Чим раніше ваш малюк познайомиться з новою мовою, тим простіше буде зрозуміти його і почати вільно говорити. Ми створюємо природне середовище, в якому діти весело та без зусиль засвоюють англійську вимову, практикують різноманітні граматичні конструкції та нарощують словниковий запас.

ЗАПИСАТИСЬ

Власна смачна кухня!

Смачна кухня – ми уважно стежимо за якістю продуктів, з яких наш досвідчений кухар щодня готує їжу для малюків. При приготуванні використовуються натуральні свіжі продукти від перевірених постачальників. Меню розроблено з урахуванням норм харчування і вимог.

ЗАПИСАТИСЬ
НА ГОЛОВНУ

Майданчик

Екологічний ігровий майданчик.

ЗАГЛЯНУТИ

На природі

Екскурсії на природу.

ЗАГЛЯНУТИ

Загартовування

Ранкове загартовування влітку.

ЗАГЛЯНУТИ

День народження

Святкування дня народження.

ЗАГЛЯНУТИ

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Якщо ви бажаєте приєднатись до нашої дружньої родини, запрошуємо Вас зателефонувати або написати на поштову скриньку, та записатись на співбесіду. Договір укладається після співбесіди.