Як вибрати дитячий садок для дитини?

Як вибрати дитячий садок для дитини?Коли приходить час віддати дитину в дитячий сад, кожен батько хоче вибрати кращий варіант. Для того щоб це зробити, варто звернути увагу на наступні моменти:

1. Відстань від будинку.

Яким би чудовим не був садок на іншому кінці міста, краще відмовитися від його відвідин – щоденний шлях пішки або поїздка в годину пік на громадському транспорті будуть втомлювати дитину. Якщо ви можете возити дитину на машині, це вирішить проблему, але тільки в тому випадку якщо дорога буде займати не більше 10-15 хвилин.

2. Графік роботи.  

Особливо це важливо якщо обоє батьків в сім’ї працюють. Дізнайтеся, до котрої години працює садок, чи є в ньому чергова група і чи будете ви встигати вчасно забрати дитину з урахуванням свого робочого графіку і часу на дорогу.

3. Територія садка.

Прогуляйтеся навколо майбутнього садочка. Зверніть увагу на скільки упорядковані дитячі майданчики, на чистоту території, чи немає небезпечних предметів: стирчать гострі прути, поламані гойдалки і т.д.

4. Безпека.

Один з найважливіших критеріїв. Дізнайтеся закриваються чи ворота в садок, чи є в ньому охоронна система, як можна потрапити в садочок, якщо вам потрібно забрати дитину раніше.  Якщо на територію садка може безперешкодно зайти сторонній, то краще вибрати інше дошкільний заклад.

5. Особисте враження.

Поговоріть із завідуючою і майбутнім вихователем. Це дасть можливість не тільки уточнити питання, що цікавлять, а й скласти свою думку про людські якості персоналу, який буде працювати з дитиною. Незайвим буде поспостерігати як поводиться вихователь під час прогулянок з дітьми: залучає їх в ігри, не підвищує чи на дітей голос, чи не залишає без нагляду.

6. Громадська думка.

Перше враження при зустрічі з вихователем може бути оманливе, та й завідувачка навряд чи захоче розповідати про проблеми садка.  Тому варто поспілкуватися з іншими батьками чиї діти ходять в обраний сад. Але враховуйте, що це суто особиста думка і ставитися до нього варто критично. Необхідно задуматися, якщо більшість батьків говорять про одну й ту ж проблему: погане харчування, необгрунтовані збори грошей, неуважність персоналу і т.д.

Але найголовнішим критерієм для вас має бути те, чи із задоволенням ходить дитина в дитячий сад. Якщо відвідування саду супроводжується істериками, то задумайтеся про зміну дошкільного закладу.  Адже час проведений в садочку має залишити в пам’яті тільки приємні спогади.